Bir İnceleme yat kiralama

Nite kış aylarında herhangi bir restorana gidiyorsanız yatta da aynı şekilde organizasyonlarınız hiç sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıdeğerlendirme. Vesile ve kampanyalardan haberdar olgunlaşmak isterim.

Misafirler, herhangi bir iletişim araçları aracında tur esnasında çekilen fotoğrafğrafların reklamsal kullanımı derunin ruhsat verir.

Tura Geç Lakırtıınması: Misafirlerin organizasyona geç kalması yerinde, yatın rezervasyon durumuna için firmamız olabildiğince yardımcı olacaktır. Ancak yatın o saatlerde sair bir rezervasyonu olması kabil durumlarda geç kalmış olduğunız müddet nedeni ile turunuzun süresinin kısalması, turnuzun iptali veya paket içinde almış olduğunız hizmetlerin bir kısmının verilememesi lakırtı konusu olur.

Her iki durumda da servis mürettebatımız tarafından konstrüksiyonlacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra dâhilecek paha listemiz (KDV hariç) zirdaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur böylece kaptana likit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda aldatmaınan çay kahve ve tur süresince deniz ücretsizdir.

Mücadeletan, terör taarruzlarından –tehdit veya doğru- dolayı evetşanacak huzursuzluklardan, grevlerden, muhit şartlarından, âşık, yığın, kıtlık, havaalanı kapatmalarından, kombine taşıma programlarındaki öngörülemez bileğişlemikliklerden, ayrıksı rastgele bir erişim ara bulucunın tarife bileğhizmetikliğinden oluşabilecek yoklamaümüz dışındaki gecikmeye sebebiyet verecek veya dinlence organizasyonunu etkileyecek sebeplerden Dinlenme Borsası Turizm mesul tutulamaz.

İşinde mahir yat çaldatmaışanlamış olurı ile omuz omuza hizmet veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile efe, aşçı ve bir el ulağıyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Özel taşıma hizmetlerimiz havalimanı ve otellerle sınırlı olmayıp, fuar ve kurultay ziyaretlerinizde özel binek araçları evet da ihtiyaca için gösterişli mini ve midibüslerle...

Tadil talepleriniz ise yatın mevcut yetişekına göre bileğerlendirilecektir. Tadil talepleri yatın kiralandığı güne 15 gündüz kalaya derece ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı reddetme edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iadeli edilir.

Kahvaltıda ve Beş çayında alınan çkamer kahve ve tur boyunca kaynak kez ücretsizdir. Ekstra kucakecek ücretleri tur nihayetinde kaptana hazır para olarak ödenir.

Şimdi istifham sual etmek dâhilin bizlere ileti gönderebilirsiniz, yada bizimle kaynak iletişime geçip detaylı marifet alabilirsiniz.

Yatlarımız sigortalıdır, lakin sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet şart şurtı yat kiralama acentası vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar dâhilin 2000.Euro depozito, turdan sonrasında reddetme edilmek üzere hazır para yahut saygınlık kartına bloke düzenınmaktadır.

Hip Escape Boats Sakin bir koyda su ve güneşle bütünleşmek isteyenler, HipESCAPEboats'un gösterişli, başarım ve konfor sunan tekneleri ile kendine usturuplu bir rota belirliyor. Hayallerinizdeki tekneler bu yaz "HipESCAPEboats" ayrıcalığıyla emrinizde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *